25.07.2016 10:41:26

Ideal Standard, modern çizgileri içeren yalın tasarıma sahip Vito Banyo Dolapları ile banyolarda estetikle fonksiyonelliği birleştiriyor.

Günden güne gelişen tasarım anlayışı, evin en kişisel alanlarından olan banyolara da ilham kaynağı oluyor. Modernizm, estetik, şıklık, fonksiyonellik gibi kavramlar ise günümüz banyolarının olmazsa olmazları arasında yerini alıyor. Ideal Standard’ın net ve estetik çizgileri bir denge ile yorumlayarak hayata geçirdiği Vito Banyo Dolapları, modern tasarımı ve fonksiyonel yapısıyla da konforlu bir banyo deneyimi yaşatıyor.

Vito Banyo Dolapları, estetik anlayışınıza hitap ederek her banyoya uyum sağlıyor. Geniş depolama imkanı sunan ve yavaş kapanan dolapları ile banyolara düzen getiren Vito, gizli kulp sistemiyle de şık bir tasarım sergiliyor. Vito, beyaz ve marbella kiraz renk seçenekleriyle de modern zamanların havasını banyolara taşıyor.

101 cm, 86 cm, 65 cm boyutlarındaki Vito Lavabo ise her ebattaki banyolar için farklı alternatifleri beraberinde sunuyor.