20.07.2016 11:21:40

Tureks Stone, Constantine ve Almas serilerinde bej, gri ve beyaz mermerlerin tasarımında fark yaratıyor. Renk ve figürlerin iç içe geçtiği, oval ve kare formlara sahip iki özgün tasarım, dekore edildikleri mekanlara şıklık katıyor.

Tureks Stone, bej, gri ve beyaz mermerlerden oluşturduğu iki özgün seri ile dekorasyona yeni bir boyut getiriyor. Doğal taşların sunduğu görsel zenginliği tasarım farkıyla dekorasyon dünyasına taşıyan Tureks Stone, Constantine ve Almas serileri ile özellikle banyo ve mutfaklara çarpıcı bir görünüm kazandırıyor.

Dekorasyonda renklerin dansı

İç içe geçen farklı renkte daire motiflerinin keşişme kümelerinde dört yapraklı figür oluşturan Constantine serisi, dairelerin dış çeperinde oluşturduğu pandantif motifiyle dekore edildiği mekanlara derinlik katıyor. Bej, gri ve beyazın farklı tonlarıyla kurgulanan Constantine serisi, renk dalgası etkisi yaratarak görsel algıyı güçlendiriyor.

Üç farklı mermer rengin tonlarını küçük kare formlarla kurgulayan Almas serisi ise, her bir karede göze çarpan farklı renk tonları ve doğal mermer lekeleriyle mekanlara enerji ve sıcaklık katıyor. Her türlü dekorasyon stiliyle yüksek uyum sağlayan Almas serisi, açık tonlardan koyu tonlara yumuşak geçişle ferahlık veren bir algı yaratmayı başarıyor.