28.01.2016 15:41:54

Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden Egepen Deceuninck’in yeni serisi Legend, en zorlu hava koşullarında bile pencere ve kapılarda mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlıyor. Minimum bakım ile yüksek ısı yalıtımı sunan Legend Serisi, doğadan esinlendiği 14 farklı renk seçeneği ile mekânların mimarisi ve dekorasyonuyla uyum içinde olmasını sağlıyor.

Sert geçen kışlar için kapı ve pencerelerde ısı yalıtımından maksimum fayda sağlamak gerekiyor. Önceliğini her zaman yalıtım ve konfora veren Egepen Deceuninck, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlayan Legend Serisi ile hem mekânınızın dekorasyonuna uyum sağlıyor hem de dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkânı sunuyor.
Yüksek performans kriterleri göz önünde bulundurularak üretilen Legend Serisi 80 mm genişliği, 6 odacıklı yapısı ve 3 contalı 3’lü cam uygulaması ile mükemmel yalıtım, maksimum akustik ve emniyet özellikleri düşünülerek tasarlandı. En uygun yapı taşlarının bir araya getirilmesiyle oluşan seri aynı zamanda tüm mekânları sağlıklı tutan, hava koşullarına uygun, benzersiz bir koruma sunuyor. Kurşun kullanılmadan üretilen, çevreye duyarlı ve en önemlisi sağlıklı bir yaşam alanı oluşturan Legend Serisi, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında bir denge kuruyor. Legend Serisi, mekânlarınızın uyum içinde olması için doğadan esinlenilen 14 farklı renk seçeneğiyle de evlerin havasını değiştiriyor. Egepen Deceuninck’in tüm pencere ve kapı sistemleri üstün yalıtım özellikleri, yüksek emniyeti ve üstün kalitesi ile yaşam alanınıza farklı bir dokunuş getiriyor.