06.09.2016 15:11:01

AND Pastel’de Eylül ayı sonunda Turuncu Blok satışa çıkıyor. Yeni blok için ön talepler toplanıyor. Eylül ayı boyunca aynı zamanda satıştaki daireler için birbirinden farklı avantajlı koşul ve kampanya bir arada sunuluyor.

AND Pastel’e gelenler pek çok avantajı aynı anda yakalıyor. AND Pastelliler’in en önemli avantajı daha evlerini satın alırken başlıyor. Projede sınırlı sayıda daire için 120 ay vade, %0,60 faiz oranı ve 3.076TL’den başlayan taksitler ile ev sahibi olma fırsatının yanı sıra %1 KDV avantajı sunuluyor.

Yeni blok için ön talep toplanmaya başladı
Farklı kimliklere sahip 7 farklı bloktan oluşan AND Pastel’de, 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde 1.200 konut bulunuyor. Eylül ayında lansmanı yapılacak yeni Turuncu Blok için ön talep toplanmaya da başladı.

“Komşunu Sen Seç”
Komşunu Sen Seç” kampanyası ile daire sahipleri komşusunu, arkadaşını ya da yakınını AND Pastelli yaparak sevdikleri ile birlikte bir yaşam kurmanın avantajını yaşıyor. AND Pastel’liler yakınlarını ev sahibi yaparken aynı zamanda her bir ev sahibi yaptıkları yakınları için de sağlıktan, beyaz eşyaya, giyimden, aksesuara çeşitli hediyeler kazanıyor. Kampanya şartlarına uygun olarak AND Pastellilere check-up hizmeti, yaz günlerini serinletecek buzdolabı ve klima, bir çok mağazada geçerli olacak giyim veya aksesuar çekleri gibi hediyelerden birini seçme fırsatı sunuluyor.