28.03.2016 16:02:34

Baş Yapı’nın Emlak Konut güvencesiyle Ankara’da hayata geçirdiği projesi SofaLoca’ya bahar avantajlarla geliyor. Firma, yatırımcılara yüzde 1 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunarken, yüzde 50 peşin, kalanı teslimde ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 0,49 faizle 60 ay vade avantajı da sunuyor.

Ankara’nın değerli projelerinden biri olarak öne çıkan Sofa Loca, yüksek standartlarda yaşam vadeden özellikleriyle yatırımcıların öncelikli tercih ettiği proje olarak öne çıkıyor.

Baş Yapı tarafından 126 milyon TL’lik bir yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje, estetik mimarisi ve zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor.

YÜZDE 1 PEŞİNATLA DAİRE SABİHİ OLMA FIRSATI!
Lüks ve konforlu detaylarla sahip dairelerin yer aldığı Sofa Loca’da avantajlı fiyatlar yatırımcılara sunuluyor. Fiyatları ekonomik oranda tutan firma, yüzde 1 peşinatla yatırımcıya konut sahibi olma fırsatı sunarken, projede alternatifli ödeme seçenekleri de yer alıyor. 60 ay 0.49 faiz seçeneğinin yanı sıra, kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Sofa Loca’da yüzde 50 peşin, kalanı teslimde ödeme seçenekleri de yatırımcılara sunuluyor.
YÜKSEK STANDARTLARDA BİR YAŞAM SUNUYOR

Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Sofa Loca, şehrin prestijli bölgelerinden Eskişehir yolu üzerinde, Başkent Üniversitesi Kampüsü’nün hemen yanında, Konutkent kavşağında yükseliyor.

150 lüks konuttan oluşan projede tamamı geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde konutların yer aldığı Sofa Loca’da dairelerin metrekaresi 3.800 TL’den başlangıç gösteriyor.
Geniş ve ferah şekilde tasarlanan aile öncelikli konseptin benimsendiği projede, daire büyüklükleri ise 182 ile 286 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

SOSYAL DONATI ZENGİNİ BİR PROJE

Geleneksel Türk mimarisinin izlerini taşıyan Sofa Loca’da akıllı ev konseptinin yanı sıra çevreci özelliklere de yer veriliyor. Projenin yükseleceği 18 bin 228 metrekarelik alanının yüzde 70’i, bitkiler, şelale ve süs havuzlarının yer aldığı zengin peyzajla donatılırken, bazı dairelere 30 metrekare bahçe imkanı da projede sunuluyor.

Çevreci özellikleriyle Ankara’da örnek teşkil edecek projenin her katında atık ayrıştırma sistemi, güneş enerjisi panelleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi teknolojik donatılar yer alıyor.
Zengin sosyal donatılarıyla şehrin gözde projeleri arasında yerini alacak olan Sofa Loca’da; fitness, squash salonu, spor salonları, hamam ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra, havuz başı kafeterya, 7/24 güvenlik ve her daireye kapalı otopark imkanı da sunuluyor.